wtorek, 2 stycznia 2018

Drugie urodziny bloga!!!Dobry wieczór! 
Nadszedł 2 stycznia co oznacza, że już 2 lata jestem z Wami w książkowej blogosferze! To właśnie wtedy, o 21:18 dodałam pierwszą recenzję książki na swoim blogu. Była to powieść Liliany Fabisińskiej pt. „Śnieżynki”. 

Co się zmieniło na blogu przez ostatni rok? Przede wszystkim wzrosła liczba wyświetleń, komentarzy i polubień. A to wszystko dzięki Wam! Bo to właśnie WY nadajecie mojemu recenzowaniu sens. Ponadto poznałam wielu nowym autorów, przeczytałam wiele wspaniałych, jak i gorszych książek, a także podjęłam nowe współprace z wydawnictwami. Bywały lepsze i gorsze dni w blogosferze, kryzysy czytelnicze, ale nadal jestem! I nie zamierzam rezygnować z czegoś, co sprawia mi przyjemność. 😊

Pod względem czytelniczym ten rok był gorszy od poprzedniego. Z powodu studiów, pisania pracy magisterskiej, pracy i notorycznego zasypiania po przeczytaniu dwóch stron przeczytałam znacznie mniej książek niż w roku poprzednim. Ale nadal nie jest źle, bo udało mi się ukończyć osobiste postanowienie i przeczytałam 68 książek. 

Ostatni rok sprawił, że pomimo zakupu półek, znowu przestałam mieć miejsce na książki. W 2017 moja domowa biblioteczka wzbogaciła się o 65 pozycje: 32 książki to egzemplarze recenzenckie, 10 książek otrzymałam jako prezent od rodziny/znajomych, a reszta to moje zakupy. 

Skoro już jestem przy podsumowaniu 2017 roku myślę, że warto tutaj wspomnieć o książce, którą uważam za najlepszą pozycję, jaką przeczytałam w ubiegłych roku. A jest to... (werble!) „BEHAWIORYSTA” REMIGIUSZA MROZA. Koniecznie przeczytajcie recenzję: KLIK. A jaka jest najlepsza przeczytana przez Was książka w 2017 roku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. 

Ale to nie koniec! W związku z urodzinami bloga mam dla Was niespodziankę! URODZINOWE LOSOWANIE!!! Post pojawi się na dniach, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest na co czekać. 

To by było na tyle. Na koniec jeszcze raz muszę powiedzieć, że DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE! 💛

18 komentarzy:

 1. Gratuluję rocznicy. Życzę Ci dużo inspiracji w kolejnych latach blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie urodziny bloga? Gratulacje! Ja za najlepszą książkę przeczytaną w minionym roku uznaję "Zimowe królestwo" Larkina. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! I życzę kolejnych udanych lat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i powodzenia w kolejnych latach blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!
  "Behawiorystę" mam w planach, ponieważ Remigiusz Mróz to mój ulubiony autor <3
  Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów! :*
  Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie gratulacje i wytrwałości, abyś dotrwała do trzecich urodzin bloga. ;)
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już tu jesteś, drogi Czytelniku, to zostaw po sobie jakiś ślad - najlepiej w postaci komentarza. Dodaj link do swojego bloga, ułatwisz mi odwiedziny :)